Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Kullanım Koşulları ve Gizlilik
Öncelikle, Piranha olarak bizimle paylaştığınız veya paylaşacağınız kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin gizliliğinin korunmasına yürekten inanıyoruz.

Kişisel bilgilerinizi Piranha ile paylaşma nedenleri
Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Yeni ürünlerden ve Piranha şirket haberlerinden bilgilendirilmiş olursunuz. Indoor-Outdoor sosyal aktivitelerden haberdar olursunuz. Size özel mesajlar alabilir ve dönemsel özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Bize her konuda yazarak görüşlerinizi bildiriniz. Bilgilerinizi paylaşmanız daha iyi ürünler geliştirmek için pazar araştırmaları gerçekleştirmemize, sizlere daha duyarlı satış sonrası hizmet vermemize ve web sitemizi iyileştirmemize imkan tanıyacaktır.

Bilgilerin paylaşılması
Piranha, kişisel bilgilerinizi başka üçüncü şahıslara, kendi amaçları için kullanmalarına olanak verecek şekilde satmayacak ve sağlamayacaktır. Piranha, faaliyette bulunduğu ülke sınırları içindeki yasaların zorunlu kıldığı hallerde bu bilgileri ilgili makamlara verecektir.

Web sitemizde oturum açma ve istatistikler
Bilgi taramak, okumak ya da indirmek için Web Sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, İnternet’e girdiğiniz alan ve servis sağlayıcının adı, kullandığınız bilgisayarın İnternet Protokolü (IP) adresi, Web Sitemize girdiğiniz tarih ve saat ve Web Sitemize doğrudan bağlandığınız web sitesinin İnternet adresi gibi bazı “ziyaretçi bilgileriniz” toplanır ve saklanır. Bu bilgiler Web Sitelerimizdeki trafiğin yoğunluğunu ölçmek ve Web Sitelerimizi daha faydalı hale getirebilmek için kullanılır. Bir süre sonra bu bilgiler silinir.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması
Bize emanet ettiğiniz bilgileri koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. Piranha, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

Üyelik haklarınız
Web sitemize üye olmanız durumunda kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bize verdikten sonra bu bilgileri değiştirebilmek ya da silebilmek için makul erişime sahip olacaksınız. Ayrıca e-posta yoluyla soru sormak, forum ve benzeri ortak grup çalışmalarına katılmak da haklarınız arasındadır.

E-Bülten Üyeliği

adresiniz ile e-bülten kaydınızı başarıyla tamamladınız.
Hata!

Basın Bülteni Üyeliği

E-Posta Adresiniz:
Adınız Soyadınız:
Şirket:
adresiniz ile kaydınızı başarıyla tamamladınız.
Hata!